Únor 2008

pekne nakreslene

23. února 2008 v 21:52 | Adri |  Kreslené
tady se to Avril nepodoba

Europe Music Awards

20. února 2008 v 19:54 | Lea |  Photoshoty


MTV TRL April 2007

20. února 2008 v 19:23 | Lea

Let Go

19. února 2008 v 21:02 | Lea |  Photoshotytohle je docela pekne

19. února 2008 v 17:58 | Adri |  Kreslené

pekne :)

19. února 2008 v 17:56 | Adri |  Kreslené

Tatoo

18. února 2008 v 20:03 | Lea |  Styling podle Avril

Doplňky

18. února 2008 v 20:02 | Lea |  Styling podle Avril

Výroky

18. února 2008 v 19:51 | Lea |  Info
Holky jsou zvláštní. Mají skupinky a nikohojiného k sobě nepustí. Zažila jsem těžké chvíle, když mě od sebe odháněly."
"Psala jsem o tom, čím jsem v té době zrovna procházela."

"Opravdu se nestarám o to, jestli je moje oblečení zmačkané nebo jestli mám flek na tričku. Když jdete ven, zašpiníte se."

"Nechci být jako Britney. Je to její věc a já si taky hledím svého."

"Nechci být žádný falešný popový hnus."

"Nemám ráda lesk a kouzlo. Je to táááák falešné."

"Když se mě někdo bude snažit pošpinit, prostě mu řeknu: 'Drž hubu!'"

"Nick Carter chtěl, abych zpívala na jeho albu, ale víte, to opravdu není moje věc. Nechci se zařadit do krabičky popových zpěvaček."

"Jestli se vám nelíbí, kdo jsem, tak se vám nelíbí, kdo jsem. Ale všechno, co uvidíte, budu já."

"Budu se oblékat podle sebe, budu se chovat podle sebe a budu zpívat podle sebe. Nezměním to, protože si myslím, že nejdůlěžitější je být sám sebou, a právě v tom budu pokračovat."

"Píšu o čemkoli, co je v mém srdci."

"Oblékám se dobře a vypadám sexy, takže jestli se vám to nelíbí - máte smůlu. Haha!"

"Mohla bych být jako Britney, mohla bych být LEPŠÍ než Britney. A kdybych prodávala svoje tělo, nosila bych takové hadry, ale já prodávám svoji hudbu."

"Nejsem mrcha nebo tak něco, ale mohla bych být. Lidi chtějí, abych na fotkách byla krásná a sexy, ale to není nic pro mne."

"Schovejte to, neobleču si tohle hrozný oblečení!"

"Jsem člověk s tunou energie, který se rád baví, chodí na party a vyčuhuje. Ale mám také druhou stránku a ta je opravdu vážná."

"Mám ráda skejťácké oblečení - široké kalhoty a trika, na kterých je napsáno 'boybeater'."

"Zakládám si na své odvaze a stojím si za tím, čemu věřím. Jsem bojovnice. Bojuji za to, co chci."

"Škola tě učí to, co budeš dělat po zbytek života... Já už to vím."

"Dokonce ještě předtím, než jsem věděla, co to je deska, jsem si byla jistá, že nějakou natočím."

"Jestli se stanu hodně slavnou, nechci být namyšlená. Doufám, že kdybych byla, lidi kolem mě by mě nakopli do zadku."

"Hodně lidí má zvláštní otázky. A některé z nich jsou taky velmi osobní."

"Evan je můj brácha. Jsem jako jeho malá sestra."

"Jsem strašně vytížená - nemám ani čas se najíst."

"Neznepokojuje mě, co říkají ostatní. Prostě budu sama sebou. Nebudu se snažit předstírat, že jsem někdo jiný. Nejsem špatný člověk. Ráda se bavím a jsem ráda sama sebou. Snad to ostatní pochopí."

"Někdy se mi zdá, že kytara je můj terapeut."

"Určitě jsem v poslední době hodně vyrostla - hlavně duševně."

"Není to Ahh-vril. Je to Avril!"

"Určitě žiju jako rocková hvězda."

"V srdci jsem rockerka."

"Podívejte se na hlavního zpěváka! Je úžasný! Srandovní na tom je, že jsme si podobní!"
- Hans"Hej kluci, jsem mladá, nezadaná a můžu se bavit!"

"Myslím, že díky tomu, že jsem vyrostla v křesťanské rodině, jsem opatrná, abych nekleka ve svých textech."

"Cítila bych se provinile, kdybych klela, protože bych cítila, že jsem zklamala své rodiče."

"Holky se zdají být citlivější, že? To vám hodně pomůže, abyste psaly lépe. Kluci svoje pocity radši skrývají. Jedna věc, kterou holky dělají, ale já ne, je prodávání svého těla. Chci, aby mě lidi respektovali, a nechystám se kvůli tomu někde natřásat nebo nosit push-up podprsenku."

"Jak bych popsala svoji hudbu? Popsala bych ji jako... Avril Lavigne."

"Když jsem byla mladší, moje mamka mi oblékla roztomilé růžové šatičky s nabíráním, když jsem šla po prázdninách do školy. Nenáviděla jsem je!"

"Buďte sami sebou a vykašlete se na všechno, co si myslí ostatní."

"Nenechám se ovlivňovat a říkat si, co mám dělat."

"Ze školy jsem měla pocit méněcennosti. Nikdy jsem neudělala svoji práci, pořád jsem mluvila a zkazila jsem všechny testy, protože jsem se nesnažila. Házela jsem M&M's a učitel angličtiny říkal: 'Přestaň, nebo tě vyhodím ze třídy.' A já jsem si myslela: 'To je to, co chci.' Tak jsem házela dál, nechala se vyhodit, vzala jsem skateboard a šla jezdit."

"Byla jsem malá rebelka."

"Holky jsou zvláštní. Mají skupinky a nikoho jiného k sobě nepustí. Zažila jsem těžké chvíle, když mě od sebe odháněly."

"Jako holka mám výhodu. Ráda vyčuhuju, bavím se a působím potíže. To, co vidíte, jsem opravdu já. Nikoho jsem nenechala, aby mě ovlivňoval."
"Když jsem byla malá, cvičila jsem si psaní autogramů, cítila jsem že budu jednou slavná. Takže teď píšu autogramy super-rychle."

"Jsem bojovnice. Můžu být malá, ale jsem tvrdá."

"Vždycky jsem se prala s klukama a nakopala jsem jim zadek. Moji rodiče se o mě báli, protože jsem byla tak malá a hubená, ale mámy těch kluků říkaly: 'Do toho, Avril. Do toho!' To bylo skvělý."

"Kde vznikla ta fáma, že nesnáším Kelly Osbourne a ona mně? Jo, potkala jsem se s ní. Chvilku jsme se prošly v zákulisí a je fakt milá. Nemám sice moc ráda její hudbu, ale ona je milá holka."

"Myslím, že všechno, co jsem kdy chtěla dělat, bylo zpívání. Pamatuju si, že ve škole byl jeden kluk a ten vždycky říkal: 'Prostě buď zticha, Avril!' Tak jsem mu pohrozila, že ho zbiju, a on to přestal říkat, protože viděl, co jsem udělala jiným klukům! *smích* "

"Nemyslím, že jsem celebrita. Nechci být součástí tohoto světa, chci si dělat svou hudbu. Jestli se to lidem líbí, tak je to vážně skvělý, ale proto to nedělám. Jednoho dne budu stará a vrásčitá, ale pořád budu vyčuhovat!"

"Proč na mě Justin Timberlake pořád naráží? Co to má kruci být?"

"Brandy má dítě? Kdy se to stalo? Není jí okolo 16?"

"Píšu o mých zkušenostech a o věcech, co se mi staly. Jsem ráda, že i přesto k nim ostatní lidi dokážou najít vztah."
"Pokud mě bude chtít ještě někdo políbit, pošlu ho do háje."

"Pokud chcete vědět, kdo jsem, všechno, co musíte udělat, je poslechnout si mojí desku. Myslím, že o mně říká hodně, ale doufám, že příští deska bude říkat ještě víc."

"Vždycky budu psát písničky. Víte, všechno tím ze sebe dostávám."

"Všichni jsou vítězové, dokonce i ti, co nejsou nominovaní."

"Hodně mých písniček je prostě pravdivých u upřímných a to je tak nějak oživení pro některé lidi, protože to není... (směje se) 'Oh, baby' to a 'Oh, baby' tamto, a to pro některé lidi znamená trochu víc."

"Doma mě všichni znají jako (ukazuje prstama uvozovky) 'Zpívající holku'. 'Jo, to je ta holka, co zpívá!' a já říkám 'Jo, to jsem já!'"

"Řekla bych, že moje inspirace pochází z kostela, protože... víte, když jsem vyrůstala, vždycky jsem chodila do kostela a poslouchala tam hudbu, zpívala jsem tam své první sólo a zpívala jsem na všech vánočních koncertech, hmmm je to místo, kde jsem začala a kde jsou mé začátky. A taky jsem začala psát, když mi bylo 12 a ve dvanácti jsem se taky naučila hrát na kytaru."
"Miluju sk8ový oblečení, volný kalhoty a pohodlný tenisky."

"Nikdy mi nikdo neřekl, co je výběr nahrávací společnosti, věděla jsem jenom, že když zazpívám tomu chlápkovi a budu se mu líbit, tak mi pomůže, abych byla schopná udělat (hihňá se), abych byla schopná vytvořit desku. A to bylo všechno, co jsem chtěla, chtěla jsem svoje CD, chtěla jsem mít CD a... podařilo se mi to vážně rychle."

"Complicated je o falešných lidech, co mají dvě tváře, nejsou sami sebou. Víte, zažila jsem to předtím s klukem... s několika různýma klukama. Když si s ním vyjdete, je úžasný, tváří se, že vás má fakt rád a všechno je skvělý, ale pak je se svými přáteli a pomlouvá vás... rozdíl!"

"Kdyby po mně někdo chtěl, abych se popsala, popsala bych se jako Avril Lavigne. Na mé situaci se mi nelíbí, že jsem dostala nálepku: Avril Lavigne - Sk8er Chick!"

"Jo, jezdila jsem na skejt"Líbilo se mi, když jsem byla mladší, protože jsem se nemohla dostat do problémů. Teď se prostě musím snažit a chovat se slušně."

"Možná vypadám jako drsná holka - a já jsem - ale uvnitř jsem beznadějná romantička."

"Bylo by super, kdybych vyhrála, ale i když nevyhraju, tak je to v pohodě. Pořád můžu po zbytek života chodit a říkat, že jsem byla nominovaná na Grammy."

"Můj sen vždycky byl každou noc vyskočit na pódium před fanoušky a zpívat. To jsem od zpívání očekávala."

"Máma mě nikdy nenechala zpívat (country písničku) Jahodové víno, protože tam je 'víno', a já byla malá holka. Chránila mojí image. A jediný důsledek není to, že netančím na jevišti jako děvka, ale má to něco do sebe vyrůstat s velkými požadavky na morálku. Neříkám, že nikdy nenapíšu písničku se sprostým slovem, protože rozhodně jsou chvíle, kdy si říkám: 'Jo, fuck (kurva) by tu znělo fakt dobře!' Ale pak si vzpomenu na mámu, že by ji to mohlo ranit a prostě místo toho řeknu frig (kurňa)."
Poznámka: překlady slov fuck a frig jsou pouze orientační, tyto slova mají mnoho významů

"Lidi mysleli, že je to špatné? Co je na tom tak hrozného? Nenarodila jsem se v roce 1948 - proč bych měla vědět, kdo to je? Rodiče mi ho nedali poslechnout. Mimoto, lidi pořád vyslovují špatně moje jméno."
- o tom, že špatně vyslovila jméno Davida Bowieho při udělování cen Grammy

"Když jsem napsala Complicated, cítila jsem, že to o něčem vypovídá... že na světě je spousta falešných lidí, kteří mají dvě tváře."

"Arista se bála, že bych vydala album, které by znělo jako Unwanted a Losing Grip. Přísahám, chtěli mě srazit, nebo tak něco. Nemyslím, že Complicated reprezentuje mě a mé schopnosti. Ale vsadím cokoli, že bez Complicated bych neprodala milion desek. Písničky, které jsem udělala s Matrixem jsou dobré pro moji první desku, ale už nechci být tak popová."

"Pořád se cítím jako dítě, i když se už starám sama o sebe. Občas zešílím, když je kolem mě moc právníků a papírů, pak si říkám 'Mami!!!'"

"Neměla jsem dovoleno mít v pokoji kluka, obzvlášť, když jsem měla zavřené dveře. A nenechala mě volat klukům. Oni museli zavolat mně. To je teď můj postoj - když se mnou chce kluk chodit, musí přijít za mnou, já za ním neběžím. Je to dobrý způsob, jak vychovávat své dítě, protože když ho necháte dělat cokoli - chodit na party, opíjet se příliš mladý a vymknout se kontrole - bude toho využívat a nenaučí se, že spát s každým je špatné. Dělám hodně věcí, které jsou buřičské, ale nešňupu kokain a nedělám špinavosti."

"Potřebuju citlivého kluka s osobností. A nejdůležitější je, že se mi musí hodně věnovat a pořád mě objímat."

"Chodila jsem s klukem, který se podle toho, ale nechoval. Když si vedle mě sedl a objal mě, bylo to jenom proto, že jsem byla jeho holka, nebylo to jako 'Baby, já tě miluju.'"

"Když máte kluka, je důležitý jít a seznámit se s jeho rodiči. Byla jsem opravdu zdvořilá. Povečeřela jsem s nimi a slušně jsem se ptala: 'Můžu vám s něčím pomoct? Můžu umýt nádobí?', ale oni nechtěli, abych byla s jejich chlapcem. Asi mysleli, že jsem pro něj moc divoká. A to mě opravdu zraňovalo."

"V této době jsou mí jediní přátelé moje kapela. Myslím, že je to celkem smutný, ale teď to tak má asi být. Oni jsou pro mě teď všechno."

"Potřebuju nové oblečení, protože z toho mého je mi špatně."

"Když jsem byla malá, lidi mi vždycky říkali: 'Jednoho dne budeš slavná.' Nevím, asi jsem si taky myslela, že budu. Ne nafoukaná nebo tak. Všichni ve městě mě znali jako holku, co zpívá. Lidi říkali: 'Se svojí hudbou to dotáhneš daleko.' Věřila jsem si. Měla jsem velký sen. Myslela jsem jenom na to a myslím, že jsem to chtěla tak moc, že se to stalo."

"Není to puberťácká popová hudba. Teda, jsem mladá, ale není to slaďoučký pop - je to jiné. Píšu si vlastní věci, jsem upřímná a sama sebou. Na mě lidi koukají jako na normální holku, ale ostatní jsou takové královny krásy. A většina populárních písniček je vymyšlená."

"Jsem šťastná, jenom nepíšu veselé písničky. Ale nesnáším, když lidi říkaj, že nejsem pravá punkerka. Neříkám si punkerka, nikdy jsem si tak neříkala. Lidi by měli vědět, že já to o sobě neříkám, říkají to média. Jsem rockerka."

"Neberu si osobně, že mě někteří lidi podporují a jiní mě zesměšňují, jsou zlí a křičí nadávky. Myslím, že je to zvláštní, protože znají jenom jednu mojí stránku. Ale netrápí mě to, protože polovička z nich určitě pracuje v McDonaldu."

"Ani nevím, co to je. Zažila jsem spoustu chvil, kdy jsem byla uprostřed rozhovoru a měla jsem pocit, že se každou chvíli rozbrečím, protože už nedokážu odpovědět na žádnou další otázku."

"Pracuju v businessu a je to hrozně slizký business. Všechno je jenom o penězích!"

"Těším se, že se zamiluju, vdám a založím rodinu. Teď jsem mladá a dělám bláznivý věci, ale už teď se nemůžu dočkat."

"Nevěřím, že válka je způsob, jak vyřešit problémy. Myslím, že to je špatné, nevážím si lidí, kteří rozhodli o válce. A vůbec si nevážímBushe. Je pro válku a já ne - hodně lidí s ním nesouhlasí. Vím, že v Íráku jsou nějaké spory. Nejsem politička a je pro mě těžký mluvit o válce. Opravdu nevím, co říct, ale řeknu, že jsem hrdá na našeho premiéra, že se k USA nepřipojil."

"Měla jsem tu čest být na tomto CD a dělat něco, abych pomohla dětem, které postihla válka. Je to strašné. Tahle písnička je jedna z prvních, kterou jsem se naučila na kytaru, když jsem byla malá. Přináší mi vzpomínky na dobu, kdy jsem byla mladá a milovala hudbu, prostě byla dítě. Pro mě je to píseň plná míru. Mám ji hrozně ráda."
- o písničce Knockin' On Heaven's Door, kterou Avril nazpívala na album Warchild

"Tohle se stane, když se někdo opravdu proslaví. Pak se ho každý snaží srazit. A další věc, nikdy jsem netvrdila, že jsem punkerka, děkuji. To media mě označila za punkerku. A bylo to proto, že jsem byla puberťačka, která přišla a nebyla typická sladká popová zpěvačka. A tak se všichni rozhodli označit mě jako punkerku, protože jsem byla jiná a měla mnohem víc vlastní osobnosti. Nejsem vymyšlená. Píšu si vlastní písničky, celý život dělám hudbu. Kupuju si vlastní oblečení. Říkám, co chci. Sama se rozhoduju. Nikdo mi neříká, co mám dělat. Neříkají mi, kam mám jít. Dělám si, co chci. Tak to je."

Avril: "Je kruté říkat anti-Britney. Zamyslete se, jak se asi cítí, když tohle lidi říkají. Řekla jsem o ní pár věcí. Slyšela jsem, že je sympatická a milá osoba, ale nelíbí se mi ta její věc okolo sexu. Když jsem nemohla spát, přemýšlela jsem o Britney a o tom, že už je slavná tak dlouho."
Novinář: "To zní, jako bys ji obdivovala."
Avril: "Neřekla bych, že ji obdivuju, ale vážím si jí. Prošla kritikou veřejnosti se slavným přítelem a nemá žádné soukromí. Musí být velmi silná osobnost."

"Prosím, nepište to tak, abych vypadala jako zlý člověk. Jenom se nechci nechat ovlivňovat."

"Nejčastěji jsem zpívala písničky od Dixie Chick, protože když jste na venkově, lidi chtějí slyšet právě tohle."

"V Torontu mi nějací kluci koupili růže a dali mi svá telefonní čísla, pak mi políbili ruku a ptali se: 'Avril, vezmeš si mě?' a já jsem řekla: 'Neptejte se mě, jestli si vás vezmu, vždyť mě neznáte.' Jindy odpovídám 'jasně'."

"Namaluju je řasenkou a rtěnkou nebo jim dám trochu korektoru na pupínky."
- o tom, co dělá se svou kapelou

"Nebudu nosit rozedraný oblečení, ve kterém je mi vidět zadek nebo pupík. Kdybych prodávala svoje tělo, nosila bych tyhle hadry, ale já prodávám svoji hudbu."

My Happy Ending

18. února 2008 v 19:45 | Lea |  Videa

Kde bude Avril koncertovat

18. února 2008 v 18:59 | Lea |  Novinky
Canada
March 5: Victoria, BC - Save On Foods Memorial Centre
March 7: Vancouver, BC - GM Place
March 8: Kamloops, BC - Interior Savings Centre
March 9: Kelowna, BC - Prospera Place
March 11: Prince George, BC - CN Centre
March 12: Edmonton, AB - Rexall Place
March 13: Calgary, AB - Pengrowth Saddledome
March 15: Regina, SK - Brandt Centre
March 16: Saskatoon, SK - Credit Union Centre
March 18: Winnipeg, MB - MTS Centre
April 2: Montreal, QC - Bell Centre
April 3: Ottawa, ON - ScotiaBank Place
April 7: Toronto, ON - Air Canada Centre
April 8: Kingston, ON - Kingston Reg'l Sports & Ent. Ctr.
April 9: London, ON - John Labatt Centre
United States
March 20: Minneapolis, MN - Target Center
March 21: Chicago, IL - Allstate Arena
March 22: Detroit, MI - The Palace Of Auburn Hills
March 25: Pittsburgh, PA - A.J. Palumbo Center
March 26: Cleveland, OH - Wolstein Center at CSU
March 28: Atlantic City, NJ - Borgata
March 29: Buffalo, NY - HSBC Arena
March 30: East Rutherford, NJ - Izod Center
April 1: Boston, MA - Agganis Arena
April 11: Uniondale, NY - Nassau Coliseum
April 12: Uncasville, CT - Mohegan Sun Arena
April 13: Manchester, NH - Verizon Wireless Arena
April 15: Fairfax, VA - Patriot Center
April 18: Atlanta, GA - Philips Arena
April 19: Tampa, FL - Ford Amphitheatre
April 20: West Palm Beach, FL - Sound Advice Amphitheatre
April 22: Biloxi, MS - Hard Rock Hotel/Casino
April 24: Hidalgo, TX - Dodge Arena
April 25: Houston, TX - Cynthia Woods Pavilion
April 26: Dallas, TX - Smirnoff Music Centre
April 27: San Antonio, TX - Verizon Wireless Amphitheater
April 29: Las Vegas, NV - The Pearl
April 30: San Diego, CA - Cox Arena
May 2: Phoenix, AZ - Cricket Wireless Pavilion
May 3: Anaheim, CA - The Theatre at Honda Center
May 4: Los Angeles, CA - Gibson Amphitheater
May 6: Santa Barbara, CA - Santa Barbara Bowl
May 7: San Jose, CA - HP Pavilion at San Jose
May 9: Spokane, WA - Spokane Arena
May 10: Seattle, WA - Everett Events Center
UK
May 26: Glasgow, UK - Carling Academy
May 27: Glasgow, UK - Carling Academy
May 29: Manchester, UK - M.E.N. Arena
May 30: Birmingham, UK - The NEC Arena
May 31: Cardiff, UK - International Arena
June 1: Plymouth, UK - Plymouth Pavilions
June 3: Bournemouth, UK -International Centre
June 4: London, UK - O2 Arena
June 7: Belfast, UK - Odyssey Arena
Germany
June 17: Munich, Germany - Zenith
June 18:Dusseldorf, Germany - Philipshalle
June 22: Mannheim, Germany - Mozartsaal/Rosengarten
June 23: Dresden, Germany - Junge Garde
June 24: Berlin, Germany - Columbiahalle
The Rest of Europe
June 6: Dublin, Ireland - RDS Simmonscourt
June 9: Luxembourg, LUX - Rochal
June 10: Paris, France - Zenith Paris
June 12: Bolzano, Italy - The Palaonda
June 13: Milan, Italy - Datchforum
June 20:Amsterdam, The Netherlands - Heineken Music Hall
June 21:Brussels, Belgium - Forest National
June 26: Copenhagen, Denmark - KB Hallen
June 28:Stockholm, Sweden - Annexet
June 30: Helsinki, Finland - The Hartwell Arena
July 1:Tallinn, Estona - Saku Suurhall
July 2: Riga, Latvia - Riga Arena
July 3:Vilnius, Lithuania - Siemens Arena
July 5: Wroclaw, Poland- Hala Stuleca
July 7:Budapest, Hungary - Petofi Csarnok

July 8: Prague, Czech Republic - Sazka Arena


July 9: Leoben,Austria-Stehplatz
Latin America
August 19: Buenos Aires, Argentina
August 20: Cordoba, Argentina
August 22: Bogota, Colombia
August 24: Sao Paulo, Brazil
August 25: Curitiba, Brazil
August 26: Sao Paulo, Brazil
August 28: Santiago, Chile
August 30: Caracas, Venezuela
September 4: Mexico City, Mexico
September 6: Monterrey, Mexico

Diplomek

18. února 2008 v 18:50 | Lea |  Jiné

Diskografie

17. února 2008 v 21:04 Info
Let Go -01.Losing Grip
02. Complicated
03. Sk8ter Boi
04. I'm With You
05. Mobile
06. Unwanted
07. Tomorrow
08. Anything But Ordinary
09. Things I'll Never Say
10. My World
11. Nobody´s Fool
12. Too Much To Ask
13. Naked
Under my skin -01. Take Me Away
02. Together
03. Don't Tell Me
04. He Wasn't
05. How Does It Feel
06. My Happy Ending
07. Nobody's Home
08. Forgotten
09. Who Knows
10. Fall To Pieces
11. Freak Out
12. Slipped Away

The Best Damn Thing -01. Girlfriend
02. I Can Do Bette
03. Runaway
04. The Best Damn Thing
05. When You're Gone
06. Everything Back But You
07. Hot
08. Innocence
09. I Don't have to Try
10. One of Those Girls
11. Contagious
12. Keep Holding On

Texty

17. února 2008 v 20:57 Texty Písniček
Nechcou se mi tady dávat texty písniček takže wám tady dávám jednu dobrou stránku kde jsou snad wšechny texty:

Co řekl Chester

17. února 2008 v 20:43 Extra
Chester: končíme chlapi založíme místnost pro Avril Lavigne ona je velká hvězda.My jsme pouze malá rocková skupina.

heh

17. února 2008 v 20:42 Avril a celebrity
Obrázek “http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xsusli01/hah.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

No coment

17. února 2008 v 20:38 | Lea